Перетворіть свій будинок на палац за допомогою бетонних балюстрад

Бетонні балюстради та балясини за доступною ціною в Україні.

Компанія Артбетон виробляє бетонні балюстради за технологією МАРМУР З БЕТОНУ, завдяки цьому наші бетонні балясини схожі на природний мармур, але в рази вигідніші за ціною, а за характеристиками міцності та довговічності мають більш високі показники. Це дозволяє збільшити термін експлуатації мінімум від 30 років.Бетонні балясини мають гладку поверхню м'якого полірованого мармуру і з часом не вимагають додаткових робіт зі шпаклювання та фарбування, що значно заощадить Вам у майбутньому Ваш час, зусилля та гроші.

Бажаєте побачити свій будинок з балясинами до замовлення?

Просто надішліть нам фотографію тієї сторони Вашої оселі, де хочете розмістити балясини і ми пропорційно зобразимо їх на цій фотографії. Послуга візуалізації безкоштовна і дозволяє Вам побачити свій будинок вже зі встановленими балясинами. Це допоможе Вам підібрати найбільш вигідний та гармонійний варіант.

Щоб замовити візуалізацію, заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше

Завантажте, будь ласка, фото потрібної сторони будинку і ми Вам надішлемо готову візуалізацію на Email

Переваги наших балясин з бетону

  1. Використання в архітектурі Вашого будинку наших бетонних балясини під мармур, безсумнівно зробить його не тільки ексклюзивним, а й підніме його грошову вартість та статус господаря.
  2. Безумовно бетон - вигідний, надійний та перевірений часом матеріал. А ще й з використанням нашої унікальної технології, балясини з бетону можуть розташовуватися як усередині приміщення, так і зовні, вони не бояться (на відміну від інших матеріалів) дощу, перепадів температур та ультрафіолетового випромінювання. Не гниють і не іржавіють.
  3. Балюстрада з бетонних балясин не лише прикрашає будинок, але й виконує функцію безпеки: балясини на балконі запобігають падінню з висоти, балясини на сходах запобігають падінню в ожеледицю, а балясини на терасі організують простір безпеки. Ви можете бути спокійними, коли ваша дитина знаходиться на балконі!
  4. За бажанням замовника, можливе виконання балясини під мармур, у різній колірній гамі з використанням пігментів від світового лідера фірми BAYER (не вицвітають).
  5. Бетонні балясини можуть бути встановлені як зовні, так і всередині Вашої оселі, так як вони цілком безпечні та виготовляються з екологічно чистих та природних матеріалів.
  6. Також форма бетонних балясин може бути виконана за індивідуальним замовленням. Ми врахуємо Вашу зацікавленість та допоможемо змоделювати бажану форму балясини. З нами Ви зможете втілити найсміливіші проектні рішення.

Кольорова гамма

Ви можете вибрати будь-який колір балясини в тон до свого будинку. Всі балясини виробляються за технологією МАРМУР З БЕТОНУ, яка дозволяє виробам зберігати колір і не вицвітати під ультрафіолетом впродовж багатьох десятиліть. Підійде навіть для найвибагливіших дизайнерських задумів.

Додаткові елементи бетонної балюстради

Всі елементи балюстради виготовляються за технологією МАРМУР З БЕТОНУ, тому Ви можете бути спокійні за стійкість та цілісність усієї конструкції. Всі її елементи, такі як балясини, тумби, перила, верхні та нижні стакани монтуються в монолітну конструкцію, щоб витримувати значні навантаження та служити не один десяток років. Завдяки цьому, бетонна балюстрада набуває закінченого естетичного вигляду та стабільності.

Перейдіть до розділу ФОТОАЛЬБОМ для ознайомлення з нашими виконаними роботами

Можливо Вас зацікавить інша продукція компанії Артбетон?

Якщо у Вас залишилися питання, надішліть нам заявку у формі нижче і ми скоро з Вами зв'яжемося

Як отримати будинок своєї мрії

Переходьте на ГОЛОВНУ СТОРІНКУ і там Ви знайдете детальний опис кожного кроку для перетворення свого житла на будинок мрії.

Надаємо послуги у таких містах та їх областях: Вінниця (Вінницька область), Житомир (Житомирська область), Івано-Франківськ (Івано-Франківська область), Київ (Київська область), Луцьк (Волинська область), Львів (Львівська область), Рівне (Рівненська область), Тернопіль (Тернопільська область), Ужгород (Закарпатська область), Хмельницький (Хмельницька область), Чернівці (Чернівецька область), Черкаси (Черкаська область), Кропивницький (Кіровоградська область), Полтава (Полтавська область), Дніпро (Дніпропетровська область), Чернігів (Чернігівська область), Суми (Сумська область), Харків (Харківська область), Одеса (Одеська область), Миколаїв (Миколаївська область).

google-site-verification=MrBX8KT-xZWeuv-KwEdls2lJAx8BHQezZchZXyu4eys