Про нас

Повний супровід від замірів до монтажу

  • Головним напрямком нашого виробництва є виготовлення елементів фасадного декору на основі архітектурного бетону за технологією "мармур з бетону". Простими словами, Ви отримуєте вигляд натурального каменю, але в рази вигідніше по ціні. До того ж, такий декор на 30% міцніший за натуральний мармур.
  • Компанія "Артбетон" - єдиний виробник бетонних балясин та балюстрад за технологією ''мармур з бетону'' в Західній Україні. Розпочавши діяльність у 2004 році, ми встигли втілити естетичні мрії понад 2120 клієнтів, і з кожним роком ця кількість зростає.
  • Ми займаємо лідируючі позиції з виробництва балясини з бетону екстра класу, по західному регіону України, а доставляємо та встановлюємо по всій доступній території України. Наш декор став окрасою багатьох громадських споруд, приватних будинків та котеджів, надавши їм неповторного вигляду та підвищивши їхню грошову вартість.
  • Ми самі моделюємо та виготовляємо форми, тому виконуємо будь-які індивідуальні замовлення. Колірна гама виконується за Вашим власним бажанням. До того ж, всі елементи декору є глянцевими і не вимагають додатково шпаклювання або фарбування впродовж не менше 30 років.
  • У Вас не буде зайвого клопоту, всі роботи від замірів до встановлення ми беремо на себе. Також перед замовленням Ви маєте можливість побачити свій будинок з готовим декором завдяки безкоштовній послузі візуалізації.
  • Ми пишаємось, що наші бетонні балясини встановлені на таких об'єктах як «ЕДЕМ РЕЗОРТ» та санаторій «Женева» у м. Трускавець.
  • Також ми беремо участь у відновленні Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського за президентською програмою "Велике будівництво", фасад якої виходить на "Майдан незалежності" у Києві.

Можливо у Вас виникли питання щодо декору саме Вашої оселі. Тоді заповніть та надішліть коротку форму нижче, і ми Вам відповімо

Тут Ви можете ознайомитись із переліком продукції компанії Артбетон

Про нас в цифрах

16+ років роботи на ринку України


340+ завершених об’єктів

80+ унікальних форм і дизайнів


2120+ вдячних клієнтів

5000 метрів встановлених балюстрад

20 областей України прикрашені нашим декором


Виставки

Ми постійно стежимо за тенденціями ринку та уподобаннями споживачів, тому не пропускаємо можливості взяти участь у будівельних виставках та ярмарках. Там ми обмінюємося безцінною інформацією з архітекторами, дизайнерами, постачальниками та іншими виробниками.

Виробничий процес

Все виробництво відбувається в межах одного підприємства, від розробки форм до відвантаження готової продукції. Завдяки власноруч виготовленим формам, ми можемо вирішити питання по формах і виробах для клієнтів та навіть розробити унікальний дизайн. Кожен етап супроводжується контролем якості, з дотриманням всіх вимог технології, зберігання сировини та продукції.

Процес виготовлення форми. Також є можливість створення унікального дизайну

Чітке дотримання всіх пропорцій на виробництві

Дотримання температурних вимог без впливу зовнішніх чинників

Доведення виробу до готовності

Пакування та обгортання готової продукції перед відправкою

Монтажні роботи


Проте, ''мармур з бетону'' не єдиний напрямок діяльності нашого підприємства. Ми виготовляємо також сірі балясини, які є більш доступними, і полімерні балясини зі склопластику, які є надзвичайно легкими.

Можливо Вас цікавлять додаткові питання. У такому разі пропонуємо заповнити форму нижче і ми з радістю на них відповімо.

Надаємо послуги у таких містах та їх областях: Вінниця (Вінницька область), Житомир (Житомирська область), Івано-Франківськ (Івано-Франківська область), Київ (Київська область), Луцьк (Волинська область), Львів (Львівська область), Рівне (Рівненська область), Тернопіль (Тернопільська область), Ужгород (Закарпатська область), Хмельницький (Хмельницька область), Чернівці (Чернівецька область), Черкаси (Черкаська область), Кропивницький (Кіровоградська область), Полтава (Полтавська область), Дніпро (Дніпропетровська область), Чернігів (Чернігівська область), Суми (Сумська область), Харків (Харківська область), Одеса (Одеська область), Миколаїв (Миколаївська область).

google-site-verification=MrBX8KT-xZWeuv-KwEdls2lJAx8BHQezZchZXyu4eys