Бетонні підвіконники за технологією «мармур з бетону»

Особливості бетонних підвіконників

  • Блискуча поверхня підвіконня має ефектний і елегантний вигляд, що свідчить про надійність і солідність конструкції. А неповторні фактури та кольори роблять мармур із бетону чудовим матеріалом як для обробки внутрішніх приміщень, так і для зовнішнього будівництва.
  • Всі підвіконники виготовляються з кольорового бетону та на вигляд емітують мармур, малахіт, онікс та інші види каменю з різними відтінками.
  • Це екологічно чистий продукт, оскільки у виробництві використовується цемент, пісок і натуральні барвники.
  • Підвіконники виготовляються завширшки: 25, 30, 35, 40, 45, 50 см.
  • Довжина довільна (максимально 190 см).

Залиште свої контактні дані просто зараз, щоб отримати детальний розрахунок та рекомендації щодо проекту

Можливо Вас зацікавить інша продукція АртБетон

Надаємо послуги у таких містах та їх областях: Вінниця (Вінницька область), Житомир (Житомирська область), Івано-Франківськ (Івано-Франківська область), Київ (Київська область), Луцьк (Волинська область), Львів (Львівська область), Рівне (Рівненська область), Тернопіль (Тернопільська область), Ужгород (Закарпатська область), Хмельницький (Хмельницька область), Чернівці (Чернівецька область), Черкаси (Черкаська область), Кропивницький (Кіровоградська область), Полтава (Полтавська область), Дніпро (Дніпропетровська область), Чернігів (Чернігівська область), Суми (Сумська область), Харків (Харківська область), Одеса (Одеська область), Миколаїв (Миколаївська область).

google-site-verification=MrBX8KT-xZWeuv-KwEdls2lJAx8BHQezZchZXyu4eys