Часті питання

Відповідаємо на запитання, що часто ставляться

  • Як довго стоятимуть бетонні балясини? Бетон, найбільш стійкий матеріал, крім того, ми додаємо в розчин спеціальні суміші, що захищають конструкцію від несприятливих погодних умов, тому це і забезпечує довгий термін служби.
  • А які саме послуги Ви надаєте? Ми забезпечуємо повний комплект послуг від консультації до монтажу (у тому числі з візуалізацією, вимірами та супроводом). Працюючи з нами, Ви можете бути спокійними, ми все зробимо під ключ і ще дамо сертифікат-гарантію.
  • Чи потребують бетонні балясини профілактичного догляду? Ні, вони як і всі інші елементи балюстради виготовляються із спеціальних сумішей, які є повністю безпечними та стійкими до зміни погоди, перепадів температур та сонячного світла. Наші бетонні вироби мають термін експлуатації щонайменше 30 років.
  • Упаковка буде надійною? Для надійності ми здійснюємо багатошарове обгортання продукції та розміщуємо її горизонтально. Це забезпечує додаткову міцність під час транспортування.
  • Чи надаєте ви послуги монтажу? Так, ми пропонуємо монтажні послуги по всій території України. Крім того, наші майстри надають гарантію на виконані роботи та використовують власні витратні матеріали.
  • Чи легко пошкодити балясини? Ні, завдяки унікальній суміші матеріалів, це виключено. Крім того, навіть різні погодні умови та різкі зміни температури не здатні пошкодити балясини протягом кількох десятиліть.
  • Чи підійдуть ці балясини до сходів у моєму домі? Наші фахівці професійно підходять до кожного клієнта, тому, без сумніву, спільно підберемо найбільш оптимальний варіант, враховуючи колір, форму та особливості розміщення. Крім того, ми можемо розробити унікальний дизайн суто для Вас.

Якщо залишилися питання надішліть їх нам у формі нижче і ми із задоволенням на них відповімо

Надаємо послуги у таких містах та їх областях: Вінниця (Вінницька область), Житомир (Житомирська область), Івано-Франківськ (Івано-Франківська область), Київ (Київська область), Луцьк (Волинська область), Львів (Львівська область), Рівне (Рівненська область), Тернопіль (Тернопільська область), Ужгород (Закарпатська область), Хмельницький (Хмельницька область), Чернівці (Чернівецька область), Черкаси (Черкаська область), Кропивницький (Кіровоградська область), Полтава (Полтавська область), Дніпро (Дніпропетровська область), Чернігів (Чернігівська область), Суми (Сумська область), Харків (Харківська область), Одеса (Одеська область), Миколаїв (Миколаївська область).

google-site-verification=MrBX8KT-xZWeuv-KwEdls2lJAx8BHQezZchZXyu4eys