Бетонні колони по технології «мармур з бетону»

Особливості бетонних колон

  • В архітектурі Стародавнього Сходу та античності колони застосовували в оформленні фасадів, а так само як окремі пам'ятники. В наш час колони повертаються в архітектурне оформлення будинків та котеджів. Вони надають їм шикарного естетичного вигляду, підкреслюючи високий статус власника та підвищуючи вартість будівлі.
  • Колона виготовляється з окремих набірних елементів і завдяки цьому можна набрати будь-яку необхідну висоту. Колона складається з бази, секцій та капітелі.
  • Бетонні колони завдяки технології «мармур з бетону» мають виразний художньо-естетичний вигляд. А також, мають високі характеристики міцності і стійкості до навколишнього середовища. Не вимагають додаткових робіт із шпаклівки та підфарбовування. 
  • Колони з бетону під мармур мають білу, приємну на дотик глянцеву поверхню. Термін служби щонайменше 30 років. Можливе виготовлення у кольорі за Вашим бажанням.

Кругла колона з канелюрами

Секція колони

РОЗМІРИ: Діаметр - 25 см. Висота - 100 см.

Вага - 61,5 кг.

Капітель колони

Розміри: діаметр мін.- 29 см, мах.- 37 см

Висота - 20 см.

Вага - 30,5 кг.

База колони

Розміри:   29х29 см. Висота - 9 см.

Вага - 16 кг.

Приклад збирання колони круглої

Висота задається кількістю секцій

Приклади наших робіт

Квадратна колона з канелюрами

Верхня та нижня частина колони

Набірна секція колони

Дашок колони

Куля колони

Приклади наших робіт

Залиште свої контактні дані просто зараз, щоб отримати детальний розрахунок та рекомендації щодо проекту

Можливо Вас зацікавить інша продукція АртБетон

Надаємо послуги у таких містах та їх областях: Вінниця (Вінницька область), Житомир (Житомирська область), Івано-Франківськ (Івано-Франківська область), Київ (Київська область), Луцьк (Волинська область), Львів (Львівська область), Рівне (Рівненська область), Тернопіль (Тернопільська область), Ужгород (Закарпатська область), Хмельницький (Хмельницька область), Чернівці (Чернівецька область), Черкаси (Черкаська область), Кропивницький (Кіровоградська область), Полтава (Полтавська область), Дніпро (Дніпропетровська область), Чернігів (Чернігівська область), Суми (Сумська область), Харків (Харківська область), Одеса (Одеська область), Миколаїв (Миколаївська область).

google-site-verification=MrBX8KT-xZWeuv-KwEdls2lJAx8BHQezZchZXyu4eys