Технологія "мармур з бетону"

Унікальність технології

Головним напрямком нашого виробництва є технологія ''мармур з бетону'', розроблена компанією СІСТРОМ. Простими словами, ви отримуєте вигляд натурального каменю, але в рази вигідніше за ціною, а за показниками міцності значно краще, ніж звичайний бетон. До того ж, балясини та інший декор виходять глянцевими та не вимагають додатково шпаклювання та фарбування впродовж не менше 30 років.

Завдяки цій технології, на сьогоднішній день, багато громадських та приватних будинків стали виконувати в стилі модерн і бароко з використанням балюстрад, які виглядають як натуральний мармур, що надає їм не тільки особливого шарму, але й неповторного естетичного вигляду. Прикладом цього можуть бути розроблені архітекторами та виконані нами оздоблення санаторію Женева (м. Трускавець), СПА готелю Едем-Резорт (м. Бібрка) та багатьох інших приватних будинків та котеджів.

Переваги технології "мармур з бетону"

  1. Архітектурний декор зроблений за цією технологією має велику стійкість до впливу навколишнього середовища і не змінює свого первісного вигляду не менше 30 років без будь-яких ремонтних чи косметичних робіт.
  2. Мармур з бетону має на 30% більш високу міцність, ніж натуральний мармур.
  3. Бетонні балясини і всі балюстради виготовлені за даною технологією мають ідеально гладку глянцеву поверхню, як у полірованого натурального мармуру, але в порівнянні з ним вигідніше по ціні в 5-10 раз.
  4. Балюстрадам по технології "мармур з бетону" можна надати колірну гаму, набагато ширшу ніж у натурального каменю.
  5. Порівняно зі звичайним бетоном, не вимагає додаткової обробки, що зберігає Ваш час та засоби.
  6. Дерев'яні балясини також потребують обробки, фарбування або лакування, тим більше для використання на вулиці, а через 2-3 роки це все треба робити наново.
  7. Також у порівнянні з кованим металом мармур з бетону не окислюється, і Ви не побачите підтьоків іржі на фасаді свого будинку через деякий час.
  8. Гіпс також має малу міцність і його неможливо використовувати на вулиці.
  9. Крім того, декор "мармур з бетону" в порівнянні з пластиком екологічно чистий і не виділяє отруйних домішок при нагріванні.
  10. А порівняно з керамікою, не боїться перепаду температур і може використовуватися на вулиці, не змінюючи свого блискучого вигляду.

Якщо у Вас залишилися питання заповніть та надішліть форму нижче і ми із задоволенням на них відповімо

Надаємо послуги у таких містах та їх областях: Вінниця (Вінницька область), Житомир (Житомирська область), Івано-Франківськ (Івано-Франківська область), Київ (Київська область), Луцьк (Волинська область), Львів (Львівська область), Рівне (Рівненська область), Тернопіль (Тернопільська область), Ужгород (Закарпатська область), Хмельницький (Хмельницька область), Чернівці (Чернівецька область), Черкаси (Черкаська область), Кропивницький (Кіровоградська область), Полтава (Полтавська область), Дніпро (Дніпропетровська область), Чернігів (Чернігівська область), Суми (Сумська область), Харків (Харківська область), Одеса (Одеська область), Миколаїв (Миколаївська область).

google-site-verification=MrBX8KT-xZWeuv-KwEdls2lJAx8BHQezZchZXyu4eys